Robocza sobota SERAFIN P.U.H. na eROBOCZE SHOW

Targi maszyn i narzędzi roboczych eROBOCZE SHOW w najbliższą sobotę (26 października, 9.00-17.00) odbędą się już po raz 7., tym razem w Grodzisku Mazowieckim. Dynamiczne pokazy maszyn roboczych przygotowuje też SERAFIN P.U.H. wraz z markami Avant, Digga, Dynaset, Hunklinger i 4mach.

Miniładowarki teleskopowe AVANT (Finlandia), wiertnice do maszyn budowlanych i koparki łancuchowe DIGGA (Australia), osprzęt hydrauliczny DYNASET (Finlandia), chwytaki wielofunkcyjne i chwytaki do kostki brukowej HUNKLINGER (Niemcy) oraz mulczery do koparek 4MACH.COM – to bogaty asortyment maszyn i narzędzi roboczych Serafin Maszyny, który będzie prezentowany na eROBOCZE SHOW 2019 Grodzisk Mazowiecki.

Uniwersalne miniładowarki Avant

Znane na całym świecie fińskie ładowarki przegubowe Avant 26 października reprezentować będą: wszechstronna miniładowarka Avant 635 w ramach pokazów prac ziemnych i wielofunkcyjna ładowarka teleskopowa Avant 423, w zestawieniu z chwytakami Hunklinger.

Napędy wiertnicze i trencher Digga

Australijska marka tworzy czołowe w skali globalnej przekładnie planetarne, stworzone do napędów wiertniczych. Spośród nich przy ulicy Logistycznej w sobotę zostaną pokazane wiertnice Digga PDD, Digga PDX2 i Digga PD3 wraz z 4 wiertłami A4TL: 100, 150, 250 i 400 mm. Jako że w ofercie producenta są także koparki łańcuchowe jako przystawki do maszyn budowlanych, SERAFIN P.U.H. na eROBOCZE SHOW Grodzisk Mazowiecki przywiezie też Digga Mini Bigfoot trencher MLT-000021.

Urządzenia hydrauliczne Dynaset

DYNASET Oy to lider w projektowaniu m.in. generatorów prądu, pomp wysokiego ciśnienia, kompresorów powietrza oraz innych urządzeń hydraulicznych. Dystrybutor Serafin Maszyny na nadchodzących targach maszyn roboczych przedstawi narzędzia takie, jak myjka uliczna KPL M 200 i magnes hydrauliczny HMAG 700.

Chwytaki do bruku (i nie tylko) Hunklinger

Niemiecka marka Hunklinger z oferty SERAFIN P.U.H. będzie miała dla odwiedzających chwytak do kostki brukowej Hunklinger P12 Profi Twist oraz dwa chwytaki wielofunkcyjne: Hunklinger S100 ze szczękami do krawężników i Hunklinger S400 z adaptacją szczęk do układania kostki brukowej.

4mach.com – mulczery do koparek

4mach prowadzi sprzedaż maszyn i profesjonalnego osprzętu budowlanego dla firm, ze szczególnym naciskiem na kosiarki bijakowe. Na targi eROBOCZE SHOW, Serafin Maszyny zabierze mulczery do koparek 4mach T9 70 REV i 4mach T7 125.

Moc atrakcji!

Ale to nie koniec atrakcji dla odwiedzających. Oprócz pokazów i wystaw sprzętu roboczego, organizatorzy zapraszają na m.in. zmagania Polskiej Ligi Operatorów, animacje dla dzieci, konkursy na maszynach dla publiczności czy bezpłatne porady prawne. Wśród ponad 100 maszyn zachęcamy oczywiście do zapoznania się zwłaszcza z ofertą SERAFIN P.U.H.

Targi maszyn roboczych i sprzętu eROBOCZE SHOW Grodzisk Mazowiecki 2019 już 26 października (sobota) w godzinach 9.00-17.00, przy ulicy Logistycznej. Wstęp wolny!

Back to top