Poznaj Doskonły serwis

SERWIS MASZYN I CZĘŚCI

Serafin PUH dysponuje rozbudowaną siecią serwisową w całej Polsce, w tym m.in. głównym serwisem w Przybysławicach k. Krakowa oraz punktami w Bydgoszczy, Poznaniu i Słupsku. Wszystkie warsztaty wyposażone są w profesjonalny, specjalistyczny sprzęt umożliwiający wykonanie każdej naprawy.

Do dyspozycji są również samochody serwisowe z niezbędnymi urządzeniami (np.: sprężarka, myjka ciśnieniowa, kompresor, zaprawiarka do końcówek przewodów hydraulicznych, spawarka) umożliwiającymi przeprowadzenie przeglądu bądź wykonanie drobnej naprawy bezpośrednio w miejscu awarii.

SZYBKI KONTAKT

  • dział serwisu, części i gwarancji: +48 12 43 44 102
  • serwis: +48 668 846 965
  • części: +48 600 954 300

POBIERZ

Mamy się czym pochwalić

Serwis stacjonarny

Nigdy nie pozostawiamy klienta samemu sobie. Nigdy nie kierujemy się zasadą „sprzedaj i zapomnij”. Każde podjęcie współpracy z naszą firmą wiąże się z obowiązkami, które zostają na nas nałożone jako na dostawcę. Każda dostawa do klienta poprzedzona jest oględzinami technicznymi i sprawdzeniem przez serwisantów urządzenia. Duże doświadczenie w praktycznej obsłudze maszyn pozwala także na profesjonalne doradztwo i pomoc w uruchomieniu u klienta.

Serwis mobilny

Zajmujemy się serwisem nowych i używanych maszyn, dokonujemy okresowych przeglądów technicznych oraz dysponujemy serwisem mobilnym, który działa na terenie całego kraju. Na nasz zespół składa się 9 doświadczonych serwisantów, którzy zajmują się wszelkiego rodzaju maszynami.

Części zamienne

Służymy także pomocą w kwestii części zamiennych. Osobny dział w naszej firmie zajmuje się wyłącznie doradztwem oraz przyjmowaniem zamówień na podzespoły do maszyn. Na stanie magazynowym posiadamy większość szybko rotujących części jak noże, paski, itd. W przypadku gdybyśmy nie dysponowali daną częścią jesteśmy ją w stanie błyskawicznie sprowadzić do Polski. Klient nie musi się więc martwić, że usterka jego maszyny uniemożliwi mu pracę na długie tygodnie.

Napisz do nas

Back to top