Poznaj Doskonły serwis

SERWIS MASZYN I CZĘŚCI

SSerafin PUH dysponuje rozbudowaną siecią serwisową w całej Polsce, w tym m.in. głównym serwisem w Skale k. Krakowa oraz serwisami autoryzowanych dealerów. Wszystkie warsztaty wyposażone są w profesjonalny, specjalistyczny sprzęt umożliwiający wykonanie każdej naprawy.

Do dyspozycji są również samochody serwisowe z niezbędnymi urządzeniami (np.: sprężarka, myjka ciśnieniowa, kompresor, zaprawiarka do końcówek przewodów hydraulicznych, spawarka) umożliwiającymi przeprowadzenie przeglądu bądź wykonanie drobnej naprawy bezpośrednio w miejscu awarii.

SZYBKI KONTAKT

  • recepcja serwisu +48 12 43 44 130
  • dział części: +48 12 43 44 102

POBIERZ

Mamy się czym pochwalić

Serwis stacjonarny

Nigdy nie pozostawiamy klienta samemu sobie. Nigdy nie kierujemy się zasadą „sprzedaj i zapomnij”. Każde podjęcie współpracy z naszą firmą wiąże się z obowiązkami, które zostają na nas nałożone jako na dostawcę. Każda dostawa do klienta poprzedzona jest oględzinami technicznymi i sprawdzeniem przez serwisantów urządzenia. Duże doświadczenie w praktycznej obsłudze maszyn pozwala także na profesjonalne doradztwo i pomoc w uruchomieniu u klienta.

Serwis mobilny

Zajmujemy się serwisem nowych i używanych maszyn, dokonujemy okresowych przeglądów technicznych oraz dysponujemy serwisem mobilnym, który działa na terenie całego kraju. Na nasz zespół składa się 9 doświadczonych serwisantów, którzy zajmują się wszelkiego rodzaju maszynami.

Części zamienne

Służymy także pomocą w kwestii części zamiennych. Osobny dział w naszej firmie zajmuje się wyłącznie doradztwem oraz przyjmowaniem zamówień na podzespoły do maszyn. Na stanie magazynowym posiadamy większość szybko rotujących części jak noże, paski, itd. W przypadku gdybyśmy nie dysponowali daną częścią jesteśmy ją w stanie błyskawicznie sprowadzić do Polski. Klient nie musi się więc martwić, że usterka jego maszyny uniemożliwi mu pracę na długie tygodnie.

Administratorem Twoich danych osobowy jest firma Serafin PUH Andrzej Serafin z siedzibą w Przybysławicach ul.Widokowa1
[ Zobacz jak chronimy Twoje dane ]


Back to top