Rury i kształtki Noro

Rury NORO do przenoszenia zboża oraz innych surowców sypkich zostały zaprojektowane zarówno do transportu grawitacyjnego, jak i pneumatycznego.

Asortyment NORO obejmuje standardową gamę rozdzielaczy, kształtek i rur o średnicach od 80 do 600mm. Wszystkie produkty wykonane są ze stali czarnej malowanej proszkowo, nierdzewnej lub galwanizowanej. System rur NORO może być łączony z podobnymi rurami posiadającymi końcówki zawinięte w rolkę lub wywinięte na płasko. Używając szybkozłączek zaciskowych można błyskawicznie łączyć różne elementy systemu uzyskując trwałe i sztywne połączenie bez użycia narzędzi. Wszystkie komponenty systemu wykonuje się według jednej matrycy, dzięki czemu różne elementy doskonale do siebie pasują.

Rury NORO stanowią uzupełnienie innych produktów do transportu zbóż: podnośników i przenośników. Współpracują z ssącymi/ tłoczącymi wentylatorami oraz urządzeniami pozwalającymi na oczyszczanie zbóż z kurzu i zanieczyszczeń. System rur NORO, łatwy do łączenia dzięki specjalnie ukształtowanym końcówkom rur, jest dostępny w sześciu różnych wymiarach.

Produkty NORO, poza szerokim wykorzystaniem w przemyśle zbożowo-nasiennym, znajdują zastosowanie w najróżniejszych gałęziach przemysłu.

  • instalacje wentylacyjne
  • przemysł chemiczny
  • przemysł paszowy
  • przemysł spożywczy
  • przemysł farmaceutyczny
  • ochrona środowiska
ATEX

Produkty w wersji ATEX oraz przewody rurowe z ekwipotencjalizacją są dostępne na zamówienie. Informacji na temat specjalnych wymagań oraz ograniczeń udziela nasz doradca handlowy tel.12 43 44 106.

Ochrona przeciwybuchowa

Ochrona przeciwwybuchowa jest tematem bardzo istotnym. Dlatego zajęliśmy się wnikliwie tym zagadnieniem i przygotowaliśmy odpowiednie rozwiązania.

System Noro

System rur NORO, łatwy do łączenia dzięki specjalnie ukształtowanym końcówkom rur, jest dostępny w sześciu różnych wymiarach.

36 Produkty :
Back to top