BMsilo silosy modułowe

BMsilo to duński producent systemów do przechowywania materiałów sypkich. Ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji silosów modułowych gwarantuje wysoką jakość i satysfakcje z przygotowanych komponentów. Wiedza zdobywana przez naszą ogólnoświatową sieć dealerów jest wykorzystywana do rozwijania, ulepszania i rozszerzania naszego asortymentu. Wszystko to zapewnia podstawę dobrze udokumentowanego produktu wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach na całym świecie.

Wiemy, że optymalne składowanie surowców jest podstawą stabilnej produkcji i ma kluczowe znaczenie dla konkurencyjności na rynku. Dlatego używamy wyłącznie najlepszych surowców do produkcji naszych produktów i gwarantujemy, że wszystkie nasze silosy zostały dokładnie przetestowane zgodnie z europejskimi standardami.
Od wielu lat zwracamy uwagę na naszych dealerów na całym świecie i mamy doświadczenie w przechowywaniu szerokiej gamy surowców. W naszych silosach surowce zachowują swoją jakość i wartość, zapewniając podstawę do solidnej gospodarki w produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą, a w razie dodatkowych pytań nasi specjaliści są stale do Państwa dyspozycji.

Zadzwoń bezpośrednio do specjalisty BM:
+48 539 997 744

Napisz bezpośrednio do specjalisty BM:
daniel.lipinski@serafin-maszyny.com

Back to top