Leguan podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe Leguan – przyjazne w obsłudze, wytrzymałe i niezwykle wydajne – w Polsce dystrybuowane są na wyłączność przez SERAFIN P.U.H., firmę z rodzinnymi tradycjami. Serafin Maszyny na rynku maszyn dla budownictwa, ogrodnictwa, rolnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa, a także przechowywania zbóż i nasion działa od 2005 roku, czyli już od blisko 15 lat.

Firma Leguan Lidts Oy została założona w 1990 roku. Jest częścią Avant Group i specjalizuje się w produkcji platform dostępowych. Pierwsza samobieżna platforma wyposażona w wysięgniki została wprowadzona na rynek w 2004 roku. To właśnie fińska innowacyjna koncepcja platform dostępowych – pierwszych tego rodzaju – zapoczątkowała rynek kompaktowych maszyn samobieżnych.

Wszystkie platformy dostępowe są produkowane w Ylöjärvi (Finlandia) – dokładnie tam, gdzie powstają również znane w najróżniejszych zakątkach świata wielofunkcyjne ładowarki marki Avant. Platformy dostępowe Leguan także są już używane na całym globie – od pracy w afrykańskich i australijskich upałach, aż po zimną Laponię.

W swojej ofercie SERAFIN P.U.H. posiada podnośniki różnego typu. Poczynając od małego Leguana 50 – jedynego na rynku podnośnika instalowanego do miniładowarki za pomocą szybkozłącza – poprzez propozycję do lekkiego, profesjonalnego użytku, a kończąc na większych i mocniejszych 135 NEO, 165 i 190.

W przypadku zainteresowania maszynami Leguan, pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem – Piotr Domagała: kom. 539 997 757

Back to top