Dynaset Polska

Niezwykła wydajność i kompaktowy rozmiar urządzeń hydraulicznych – Działalność firmy Dynaset Oy ukierunkowana jest na zwiększanie produktywności, efektywności oraz wszechstronności wszystkich mobilnych maszyn, poprzez produkcję generatorów prądu, pomp wodnych o wysokim ciśnieniu i kompresorów napędzanych hydraulicznie. Od 1986 roku Firma Dynaset doskonali swoje produkty w dziedzinie hydrauliki siłowej.

Dzięki rozwojowi, innowacyjności i wspaniałym projektom, firma Dynaset stała się liderem w swojej dziedzinie. Hydrauliczne narzędzia Dynaset umożliwiają większą skuteczność pracy przy ograniczeniu kosztów oraz wysiłku. W środowisku przyjaznych produktów, praca odbywa się bezpieczniej oraz oszczędza czas, siłę i pieniądze. Te wielozadaniowe urządzenia mają niewielkie rozmiary w porównaniu do swojej mocy.

Ideą wszystkich produktów Dynaset jest to, aby wykorzystywały moc z hydrauliki pracujących maszyn. Dzięki zastosowaniu narzędzi Dynaset pracę można wykonać bardziej efektywnie, w różnym, mało dostępnym terenie – mogą być również zainstalowane na w twojej maszynie.

Zadzwoń do specjalisty Dynaset:
+48 600 982 800

Napisz do specjalisty Dynaset:
dariusz.kwiecien@serafin-maszyny.com

72 Produkty :
Back to top