Jema Agro

JEMA opracowuje i produkuje kompletne systemy przenośników do użytku zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego na ziarno, nasiona i granulaty. Nasz asortyment obejmuje przenośniki łańcuchowe, kubełkowe oraz taśmowe, a także kosze przyjęciowe i systemy magazynowania zboża.

Biorąc pod uwagę dzisiejszą gospodarkę i współczesne metody przechowywania produktów bardzo często mamy do czynienia z wielokilometrowym przenoszeniem zapasów. To wymaga bezpiecznego i ostrożnego obchodzenia się z nimi, aby zapewnić jak najmniejszą stratę. JEMA w całej swej działalności stara się to zapewnić i dba o ciągły rozwój swoich technologii.

Dlatego kluczowym elementem działalności JEMA jest dział badawczo-rozwojowy. Oprócz ciągłego dostosowywania i ulepszania istniejących produktów nasi projektanci pracują nad nowymi pomysłami i ulepszonymi procesami każdego dnia. Nasze cele są ambitne – być w czołówce, rozwijać się i produkować rozwiązania przenośników dla przemysłu i rolnictwa.

Produkcja w JEMA jest wydajna i precyzyjna. Naszym celem jest wysoka jakość, krótki czas produkcji i dostawa na czas. Nasz wysoko wykwalifikowany personel jest niezbędną częścią tego procesu. Ciągle wymieniamy się wiedzą, aby osiągnąć dokładnie to, czego oczekują od nas klienci.

Poniżej znajduje się przegląd naszego asortymentu. Jesteśmy również w stanie dopasować produkty do Twoich potrzeb.

Zadzwoń bezpośrednio do specjalisty Jema:
+48 539 997 744

Napisz bezpośrednio do specjalisty Jema:
daniel.lipinski@serafin-maszyny.com

11 Produkty :
Back to top