Znajomi, szkolenie i karp, czyli świąteczne spotkanie firmy Serafin

Ostatni tydzień przed światami Bożego Narodzenia, to dobry moment na podsumowanie minionego okresu, a także postawienie nowych celów przed nadchodzącym rokiem. Nie inaczej było w naszej firmie, a przez cały wtorek wszyscy pracownicy uczestniczyli w dorocznym spotkaniu świątecznym.

Takie spotkanie to dobry moment by na chwilę się zatrzymać i odpocząć od codziennych obowiązków. To także dobra okazja by porozmawiać z tymi pracownikami, z którymi na co dzień nie mamy aż tak dużego kontaktu. Bo przecież wszyscy działamy na nasz wspólny sukces. W tym roku upłynęło ono pod znakiem szkolenia wdrażania nowych procedur. Będą one konieczne z racji rychłego otwarcia nowego oddziału firmy Serafin w Skale.

W pobliskiej restauracji „Polesie” spotkaliśmy się już z samego rana. Tam też dokładnie omówiliśmy schemat nowej komunikacji w firmie, a wszyscy pracownicy poznali szczegóły systemu. Nie zabrakło pytań i dyskusji pozwalającej rozwiewać wątpliwości. A wszystko oczywiście w towarzystwie kawy, ciastek i poczęstunku.

Po skończeniu szkolenia przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcie oraz przepyszny świąteczny obiad. Barszcz z uszkami, żurek, pierogi, tradycyjna ryba… Potraw może i nie było dwanaście, ale wszystkie smakowały wyśmienicie. Już przy stole podsumowaliśmy miniony rok oraz to, co czeka nas w tym nadchodzącym. Gwarantujemy, że będzie o czym opowiadać.

Z tego miejsca chcemy złożyć również Państwu serdeczne życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu sukcesów i spełnienia marzeń. Życzymy wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym w nadchodzącym Nowym Roku.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Back to top