“Zielony wrzesień” z Avantem i Grillo – ZIELEŃ TO ŻYCIE 2019

ZIELEŃ TO ŻYCIE to jedna z najsłynniejszych międzynarodowych wystaw poświęconych branży roślin w naszym kraju. W dniach 5-7 września (czwartek-sobota) w EXPO XXI Warszawa (ul. Prądzyńskiego 12/14) reprezentowane będą także marki Avant i Grillo, na co dzień dystrybuowane przez firmę SERAFIN P.U.H. Andrzej Serafin.

Zieleń to życie to 27 lat tradycji i każdego roku ponad 17 000 odwiedzających. Na wystawę zjeżdżają specjaliści w tematach takich jak rośliny, ogród oraz architektura krajobrazu. A wśród nich goście z całego świata – w tym wystawcy z tak odległych i “egzotycznych” krajów, jak Japonia czy Ekwador, a także odwiedzający m.in. z Arabii Saudyjskiej, Chin, Kenii, Kolumbii i Uzbekistanu. Łącznie w projekcie wzięło już udział ponad 300 wystawców i firm, którzy wraz z gośćmi wywodzili się z 30 krajów.

Najnowocześniejsze rozwiązania dla “zielonej branży” przedstawią już tradycyjnie reprezentanci marek Avant i Grillo. Avant – producent wielofunkcyjnych ładowarek (wraz z szeroką gamą wymiennych narzędzi) z Finlandii z powodzeniem zaopatruje w swoje maszyny cały świat. Z kolei ponad pół wieku doświadczenia w produkcji sprzętu ogrodniczo-komunalnego oferuje klientom włoskie Grillo.

Sprawdzone propozycje i najnowsze hity sprzedażowe wraz z kompetentnymi specjalistami SERAFIN P.U.H. w swoich branżach będą do dyspozycji we wszystkie trzy (5-6 września – dni dedykowane profesjonalistom – w godzinach 9.00-18.00 i 7 września – dzień przeznaczony dla hobbystów – od 9.00 do 17.00) dni wystawy. Reprezentanci Serafin Maszyny czekają na Was na stoisku 3.37 w Hali 3. Do zobaczenia!

Więcej informacji o wystawie ZIELEŃ TO ŻYCIE można znaleźć TUTAJ.

Back to top