Zieleń to życie 2015 – nie mogło nas tam zabraknąć!

3 dni imprezy, 16 tysięcy gości z 36 krajów – to najkrótsze podsumowanie targów „Zieleń to życie 2015”, które odbyły się w Warszawie w dniach 3-5 września. Jak doskonale wiecie – nie mogło nas tam zabraknąć!

W tym roku szczególnie wzięliśmy sobie do serca hasło przewodnie targów: „Obudź w sobie emocje”. I musimy przyznać, że efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!

Stoisko targowe AVANT / GRILLO

Nie ukrywamy, że nasze stoisko zaprojektowaliśmy ze szczególną starannością: kilka rodzajów maszyn, szereg akcesoriów poszerzających ich możliwości oraz liczne pokazy filmowe prezentujące prace jakie można wykonać z pomocą naszych urządzeń.

To, że nasze starania zostały docenione to mało powiedziane: zainteresowanie naszymi urządzeniami było ogromne! W przypadku ładowarek Avant, czyli marki ze szczególnie silną pozycją na rynku nasze stoisko odwiedzali nie tylko potencjalni klienci, ale również osoby zadowolone z zakupionego już sprzętu pragnące podzielić się wrażeniami. Ale nie ma w tym nic zaskakującego – w końcu Avant to wiodący producent mini-ładowarek na świecie!

Ciągniki jednoosiowe Grillo

Dużym powodzeniem cieszył się również sprzęt do prac ogrodowych włoskiej firmy Grillo. Zaprezentowaliśmy najatrakcyjniejsze modele ciągników jednoosiowych, glebogryzarek, karczownic oraz kosiarek z zasobnikiem. Każdy mógł znaleźć cos dla siebie – pośród prezentowanych urządzeń znajdowały się zarówno sprzęty cieszące się popularnością od lat, jak i atrakcyjne nowości.

Zainteresowanie naszymi maszynami

Pośród zainteresowanych naszymi maszynami byli zarówno specjaliści od lat związani z branżą, jak i amatorzy gotowi zainwestować we własny ogród czy działkę. Tylko czekać aż grono naszych klientów powiększy się o kolejne zadowolone osoby!

Do zobaczenia na targach Zieleń to Życie 2016 🙂

Back to top