To dopiero był show

Od samego rana zamieszanie, ktoś wchodzi, wychodzi, przy ekspresie do kawy dziwne poruszenie. O co chodzi? Ach, no tak! Wczoraj dobiegły końca największe targi rolnicze w Polsce – Agro Show w Bednarach – i biuro znów ożyło. Jak było? Podobno długo można by opowiadać…

Przygotowaliśmy dla odwiedzających sporo atrakcji. Na stoisku można było zobaczyć aż 8 różnych mini ładowarek, każda seria miała swojego przedstawiciela. Wszystkie maszyny zostały wyposażone w przykładowe narzędzia przeznaczone do prac w gospodarstwie. Niektóre mini ładowarki pokazały, co potrafią podczas pracy.

Ponadto stworzyliśmy symulację ciasnego pomieszczenia, by przekonać wszystkich odwiedzających, że fińskie mini ładowarki, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i unikalnej konstrukcji, mieszczą się tam, gdzie inne maszyny nie mają szans. No i są super stabilne. Pomimo wielokrotnych prób Kolegów, którzy starali się ją przeważyć, maszyna ani drgnęła. Panowie, wygląda na to, że następnym razem musicie się bardziej postarać!

Tegoroczne targi były również szczególne z innego względu – po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany został AVANT R28! R jak rewolucja w rolnictwie. To pierwsza mini ładowarka, którą fińska firma stworzyła z myślą o tych, którzy wolą siedzieć na tylnej części maszyny. Jej niewielki rozmiar i przegubowa konstrukcja sprawiają, że jest wprost idealna do ciasnych pomieszczeń. Tym bardziej, że, jak zapewnia producent, dzięki nowemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu kabina ładowarki nie wysunie się poza linię opon podczas skrętu. Maszyna doskonale sprawdzi się w obiektach inwentarskich oraz stadninach koni.

Back to top