Serafin Agro na targach SYMAS 2019

Elementy systemu rurowego do transportu materiałów sypkich i odpylania niemieckiej marki NORO oraz dozowniki celkowe czeskiej marki FILTR ZEOS – to producenci, których jako SERAFIN P.U.H. będziemy reprezentować już 2-3 października (środa-czwartek) na 11. Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS 2019.

SYMAS to wydarzenie prezentujące technologie przetwarzania, przeładunku, transportu, magazynowania, sortowania, filtrowania, separacji, mielenia i pakowania materiałów sypkich i masowych. Ze względu na szerokie zastosowanie, co roku targi odwiedzane są przez przez przedstawicieli wszelkich gałęzi przemysłu.

Serafin Agro w ramach firmy SERAFIN P.U.H. tradycyjnie pojawi się na tym prestiżowym wydarzeniu. Jako Serafin Maszyny w Krakowie będziemy mieli przyjemność przedstawiać produkty, których jesteśmy dystrybutorem – rury, rozdzielacze i kształtki do transportu (zarówno grawitacyjnego, jak i pneumatycznego) materiałów sypkich NORO, a także dozowniki celkowe FILTR ZEOS.

Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS 2019 to idealne miejsce dla inżynierów, szefów utrzymania ruchu, techników, dostawców czy specjalistów przemysłu zbożowego i spożywczego. W ubiegłym roku w targach udział wzięło aż 209 wystawców z 11 państw i blisko 3000 odwiedzających.

SYMAS 2019 odbywać się będzie:

  • 2 października (środa) w godzinach 9.30-16.30
  • 3 października (czwartek) w godzinach 9.30-15.30
    w siedzibie Targów w Krakowie (ul. Galicyjska 9).

Znajdziecie nas, Serafin Maszyny, na stoisku A39 w hali “Wisła” (zobacz plan hali TUTAJ). Z kolei szczegółowe informacje o biletach i lokalizacji dostępne są na stronie internetowej Targów. Zapraszamy, do zobaczenia na stoisku SERAFIN P.U.H!

Back to top