Nie zawiedliście! Trzecia edycja Dni Otwartych za nami

Świetna pogoda, mnóstwo gości, a do tego prezentacja naszej nowej, niezwykle istotnej inwestycji – nie mamy wątpliwości, że tegoroczne Dni Otwarte w firmie Serafin zasługiwały na szczególną oprawę. 25 i 26 maja zaprosiliśmy naszych klientów i partnerów do Skały pod Krakowem.

Dni Otwarte 2018 w Serafin postanowiliśmy połączyć z oficjalną prezentacją naszej nowej hali magazynowo-produkcyjnej w Skale. To dla nas niezwykle ważne wydarzenie, które niewątpliwie przyczynia się do naszego dalszego rozwoju. Wszyscy przybyli goście mieli okazję do zwiedzenia hali, która – nie bójmy się tego słowa – napawa nas prawdziwą dumą.

Zwiedzanie zwiedzaniem, ale Dni Otwarte organizujemy przecież głównie po to, aby dać naszym klientom możliwość swobodnego zapoznania się z ofertą maszyn i osprzętu. Wspólnie z partnerami przygotowaliśmy wiele prezentacji, tym razem skierowanych do przedstawicieli różnych branż: budowlanej, ogrodniczej, brukarskiej i komunalnej. W tegorocznej edycji Dni Otwartych wzięli udział wyjątkowi goście. Specjalnie na to wydarzenie do Polski przyjechali przedstawiciele firm Digga i Japa.

Efektowne pokazy

Pierwszym aktem Dni Otwartych było zaprezentowanie maszyn ogrodniczych, w tym kosiarek samojezdnych, karczownic, ciągników jednoosiowych i glebogryzarek separacyjnych. Pokazy było niezwykle efektowne i zgromadziły sporą publiczność.

Następnie zaprezentowaliśmy osprzęt hydrauliczny marki Dynaset, w tym myjki uliczne i pompy szlamowe. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się także pokaz pracy kombajnów do produkcji drewna marki Japa. Wiele osób było zaskoczonych, że cięcie drewna może być tak szybkie i proste, a przy tym bezpieczne.

Na koniec zaprezentowaliśmy możliwości chwytaków do układania kostki brukowej firmy Hunklinger oraz wiertnic do gruntu i koparek łańcuchowych australijskiej firmy Digga. Zależało nam, aby maszyny mogły zostać przetestowane w jak najcięższych warunkach, aby podkreślić wytrzymałość tych ostatnich urządzeń. Nie zawiedliśmy się. Wiertnice i koparki łańcuchowe Digga potrafiły wykonać swoją pracę nawet w ziemi pełnej kamieni.

Praca to nie wszystko

Dni Otwarte w Serafin to impreza, która łączy prezentację oferty z atrakcyjnym, luźnym spotkaniem towarzyskim. Bardzo zależy nam na zacieśnianiu relacji z klientami i kontrahentami, dlatego zaprosiliśmy ich z całymi rodzinami. W tym roku oczywiście nie zabrakło grilla, przekąsek czy atrakcji dla najmłodszych. Jedną z nich była na pewno możliwość samodzielnego wypróbowania naszych maszyn. Dzieci, oczywiście pod czujnym okiem opiekunów mogły poczuć się jak prawdziwi operatorzy osprzętu.

Już teraz możemy zaprosić na przyszłoroczną edycję Dni Otwartych w Serafin. Warto zarezerwować sobie termin na przełomie maja i czerwca. Dopilnujemy, aby w kolejnym roku nie zabrakło atrakcji!

Back to top