Kawa i inne… materiały sypkie na targach SYMAS 2019

Dział Zbożowy SERAFIN P.U.H. w komplecie i w pełnej gotowości do działania zameldował się w EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9) na 11. Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych. Reprezentanci Serafin Maszyny w środę i czwartek (2-3 października) przybliżali ofertę marek NORO i FILTR ZEOS.

Rury i kształtki – a dokładnie elementy systemu rurowego do transportu materiałów sypkich i odpylania – niemieckiej marki NORO, jak również dozowniki celkowe FILTR ZEOS czeskiej produkcji prezentowali pracownicy SERAFIN P.U.H. podczas SYMAS 2019, na stoisku A39 w hali Wisła. Była to jedna z dwóch imponujących hal, w których odbywały się targi.

Ludzie i maszyny, czyli #LudzkaStronaMaszyn

Już pierwszego dnia wydarzenie przyciągnęło tłumy osób z szeroko rozumianej branży materiałów sypkich. Na stoisku Serafin uwagę od razu przykuwały maszyny, a szczególnie największa z nich – rozdzielacz wielodrogowy. Obejrzeć można było też rozdzielacze dwudrogowe i dozownik celkowy. A wszystko na tle kolorowych banerów z logotypami SERAFIN P.U.H. i dystrybuowanych przez firmę marek NORO i FILTR ZEOS.

Wszystko uzupełniały umieszczony w centralnej części stoiska stół, w każdej chwili gotowy na rozmowy z klientami, a także liczne foldery, ulotki tematyczne i najnowszy numer “Machinery Magazine” (online dostępny TUTAJ), wydawanego przez Serafin Maszyny. Osoby zainteresowane sprzedawanymi przez nas produktami trafiały pod troskliwą opiekę reprezentantów SERAFIN P.U.H., z doświadczonym technologiem – panem Janem Serafinem i Jakubem Sieńko – dyrektorem handlowym Działu Maszyn Zbożowych na czele.

Spotkania przy kawie

Nie brakowało spotkań biznesowych z potencjalnymi klientami, przedstawicielami innych firm czy nawet rozmów “starych znajomych” z dotychczasowymi kontrahentami. Na wszystkich czekały szczegółowe oferty, rady, odpowiedzi na pytania, a do tego oczywiście jeden z materiałów sypkich odmiennego typu, czyli… smaczna kawa, w towarzystwie ciastek i innych łakoci.

Dziękujemy za wizyty na naszym stoisku i wartościowe spotkania, do Krakowa na targi SYMAS zapraszamy ponownie za rok!

Damian Juszczyk

Back to top