Energetyczne targi z wiertnicami DIGGA

ENERGETAB 2019 organizatorzy reklamują jako największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. W dniach 17-19 września (wtorek-czwartek) w Bielsku-Białej pojawią się również dystrybuowane przez SERAFIN P.U.H. wiertnice marki DIGGA.

To już 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB. Wydarzenie w opinii jego organizatorów urasta do rangi jednej z najważniejszych przestrzeni spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w naszym kraju.

Aż na 3 stoiskach prezentowane będą maszyny i urządzenia budowlane marki DIGGA: wiertnica PDX2 oraz koparka łańcuchowa Digga Bigfoot 900.

3 stoiska, 4 maszyny

Zapraszamy na:
– sektor L4, stoisko 4 (Takeuchi): wiertnica Digga PDX2, koparka łańcuchowa Digga Bigfoot 900
– sektor L4, stoisko 7 (Wobis/Kubota): wiertnica Digga PDX2
– sektor L6, stoisko 10 (HKL Baumaschinen Polska/Kubota) – wiertnica Digga PDX2.

Digga PDX2 to napęd do miniładowarek, minikoparek oraz małych koparkoładowarek, nadający się także do żurawi samochodowych i urządzeń wiertniczych. Jest on zbudowany z najwyższej jakości materiałów. Składa się z silnika hydraulicznego i przekładni planetarnej, na którą producent udziela 5-letniej gwarancji.

Specjalistka od rowów

Z kolei koparka łańcuchowa Digga Bigfoot 900 jest uznawana za wiodący w branży sprzęt do kopania rowów o głębokości 900-1500 mm i szerokości 100-300 mm. Regulowana płoza pozwala na uzyskiwanie stałej głębokości rowu. Pojedynczy świder ziemny usuwa urobek na jedną stronę rowu, a rama i ręczne przesunięcie boczne umożliwiają kopanie blisko struktur stałych, takich jak budynki czy drzewa.

Oba te urządzenia będzie można obejrzeć z bliska i pozyskać więcej informacji na ich temat, m.in. od naszego wyspecjalizowanego reprezentanta handlowego Serafin Maszyny. Do zobaczenia na ENERGETAB 2019!

Back to top