Chwytaki nie tylko dla brukarzy

Kto powiedział, że chwytaki do kostki brukowej mogą zainteresować tylko brukarzy? To ciekawe urządzenie, które z pewnością zwróci uwagę każdego fana ciekawostek technologicznych.

Niemiecka firma kładzie nacisk na innowacyjne rozwiązania i nowe technologie, dlatego chwytaki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród brukarzy, jak i wszystkich amatorów maszyn. Świetnie pokazały to tegoroczne targi – Hunklinger pokazał się na monachijskiej Baumie, bydgoskim WOD-KANie i w Kielcach na targach Autostrada – wszędzie „chwytając” uwagę odwiedzających.

Z pewnością nikomu nie umknął innowacyjny system TWIST, który pozwala na podniesienie warstwy bruku z nierówno ułożonej palety. To w istocie trudne zadanie nie stanowi dla Hunklingera żadnego problemu. Urządzenie w jednym ciągłym cyklu zamyka boczne szczęki wyrównujące i główne szczęki chwytające.

To oczywiście nie wszystko. Chwytaki do kostki brukowej oraz chwytaki wielofunkcyjne firmy Hunklinger mają wiele innych zalet, a targi są doskonałą okazją, by się o tym przekonać na własne oczy!

Back to top