Avant i Grillo w akcji na targach GASHOW 2019

Green Area Show to zupełnie nowe wydarzenie w branży ogrodniczej dedykowane profesjonalistom, ukierunkowane na pokazy maszyn, urządzeń i narzędzi. Swoje możliwości “w akcji” 2-3 października na Torze Służewiec w Warszawie zaprezentują też wszechstronne maszyny dystrybuowane przez SERAFIN P.U.H. – uniwersalne miniładowarki przegubowe Avant oraz niezawodne kosiarki Grillo.

To debiutancka edycja GASHOW. Targi mają być połączeniem wystawy, konferencji i festiwalu ogrodniczego. Na imponującym terenie Toru wyścigów konnych Służewiec w Warszawie organizatorzy planują wykorzystanie aż 25 000 metrów kwadratowych powierzchni, w tym 2000 m2 hali.

To obiecująco zapowiadające się wydarzenie skierowane jest m.in. do właścicieli gospodarstw i centrów ogrodniczych, zarządców dróg, zieleni miejskich i zakładów komunalnych, firm budowlanych, wykonawców ogród, deweloperów, jak również osób zarządzających ośrodkami hotelowymi, parkami czy polami golfowymi. W dużym skrócie – do wszystkich profesjonalistów z branż ogrodniczej, komunalnej i częściowo także budowlanej. Serafin Maszyny z przyjemnością zaprezentuje moc dystrybuowanych przez siebie maszyn marek Avant i Grillo.

Fińska wszechstronność i włoskie doświadczenie

Avant to wielofunkcyjne miniładowarki teleskopowe wraz z ponad 200 wymiennymi narzędziami. Ich producent z Finlandii – Avant Tecno Oy obecny jest na światowym rynku już od 1991 roku. Wyłącznym dystrybutorem AVANT na Polskę już od blisko 15 lat jest SERAFIN P.U.H. W stolicy będzie można obejrzeć pracę kilku wszechstronnych narzędzi, od łyżki 4 w 1, przez wiertnicę, aż po równiarkę czy koparkę łańcuchową.

Grillo to włoski producent, który od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy sprzętu do prac ogrodniczych i komunalnych. Będzie to szansa, by na własne oczy przekonać się, jak radzą sobie zawsze skuteczne i wydajne nowoczesne kosiarki, karczownice samojezdne czy ciągniki jednoosiowe.

Szczegółowy program i więcej informacji o targach GASHOW 2019 można znaleźć na stronie gashow.pl

Back to top