Norogard zaprawianie ziarna

Bardzo dobra ochrona ziarna przed chorobami to większa zdolność kiełkowania nasion, a co za tym idzie – większy plon już na starcie! Jeżeli szukają Państwo maszyny, która szybko, dokładnie i w prosty sposób zaprawi ziarno to marka Norogard będzie świetnym wyborem. W swojej ofercie posiadamy w pełni profesjonalne zaprawiarki o zaprawianiu ciągłym i porcjowym. Urządzenia R1-R45 są przeznaczone dla rolników, mniejszych i większych zakładów nasiennych, gdzie przy dużej wydajności zachodzi potrzeba zachowania wysokiej jakości zaprawionego ziarna.

R150-R1000 cechują się w pełni automatycznym sterowaniem zaprawiania bardzo małych oraz dużych frakcji materiału przy zachowaniu ponadprzeciętnego stopnia pokrycia. Są to średniej i dużej wielkości instrumenty, które mogą służyć do określania parametrów przed rozpoczęciem, a także do właściwej produkcji. Wszystkie maszyny są starannie zaprojektowane i wykonane, co zapewnia czystość podczas pracy przy produkcji materiału siewnego. Wysokie pokrycie materiału to gwarancja siły kiełkowania na najwyższym poziomie.

W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie dobrać urządzenia, które spełnią Państwa wymagania i pozwolą cieszyć się niezawodnością i wysokim komfortem pracy podczas codziennego użytkowania.

Zadzwoń bezpośrednio do specjalisty Jema:
+48 539 997 744

Napisz bezpośrednio do specjalisty Jema:
daniel.lipinski@serafin-maszyny.com

10 Produkty :
Back to top