Maszyny i narzędzia budowlane

Wielofunkcyjne chwytaki, wiertnice i myjki – co łączy te urządzenia?  Oczywiście – firma Serafin Maszyny – czyli dystrybutor tych niezwykłych produktów w Polsce. Co jeszcze?  Używając tych maszyn wszystkie prace budowlane staną się dla Ciebie tańsze, mniej uciążliwe i mniej czasochłonne.

Głazy, bloki, czy krawężniki – czyli galanteria betonowa o różnym kształcie i przeznaczeniu – wszystkie te, i wiele innych elementów można z łatwością przenosić przy pomocy dwuszczękowych chwytaków wielofunkcyjnych niemieckiej firmy Hunklinger. Chwytaki nie tylko pozwalają na precyzyjne manipulowanie przedmiotami, ale także ułatwiają prace załadowcze. Dużą zaletą chwytaków Hunkliger jest możliwość wymiany szczęk, dzięki czemu urządzenie może być wykorzystane do wielu zróżnicowanych zadań. Producent, oprócz standardowych szczęk gumowych oraz szczęk dystansowych oferuje szczęki palisadowe, zębate i ażurowe, które rozszerzają możliwości wykorzystania chwytaków.

Na uniwersalność stawia również australijska firma DIGGA, która już od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji niezawodnych wiertnic montowanych na maszynach roboczych. W dzisiejszych czasach  wiertnica jest podstawowym wyposażeniem każdej maszyny budowlanej. Firma Digga oferuje wiertnice o różnych momentach obrotowych, przeznaczone do całej gamy maszyn wyposażonych w dodatkowe zasilanie hydrauliczne.

Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz kompresory, hydrauliczne generatory prądu, łyżki z mieszalnikiem do betonu, podnośniki koszowe i wiele, wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu ze specjalistami.

DLACZEGO MY?

  • Jesteśmy wyłącznym importerem wielu marek, przez co jesteśmy zobowiązani do najwyższych standardów obsługi Klienta – zarówno na etapie doradztwa, jak i finalizacji i obsługi posprzedażowej.

  • Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę doradców technicznych i serwisantów, którzy wieloletnie doświadczenie mają poparte praktyką w obsłudze i serwisie maszyn.

Back to top