Zielone stoisko Avant i Grillo na Zieleń to życie 2019

Zielone wielofunkcyjne miniładowarki Avant i równie zielone maszyny do ogrodu Grillo. A wszystko oczywiście na zielonej wykładzinie, w ramach wystawy Zieleń to życie 2019 – w EXPO XXI Warszawa od czwartku do soboty (5-7 września) prezentowaliśmy ofertę maszyn SERAFIN P.U.H.

Już pierwszego dnia pogoda poprawiła się, jak na zamówienie. W czwartek słońce z każdą godziną coraz mocniej i odważniej świeciło nad stolicą. Dzięki temu strefa leżaków ze sztuczną trawą przed budynkiem wystawy wypełniona była do ostatniego miejsca. Ale nie mniej odwiedzających przechadzało się w halach. Jednym z kilku stoisk czołowych producentów i dystrybutorów w kraju, na których prezentowano większe maszyny, było cieszące się sporą popularnością “zielone królestwo” Serafin Maszyny, z fińskimi ładowarkami przegubowymi Avant oraz włoskimi kosiarkami (i nie tylko) Grillo w rolach głównych. 

Już z daleka banery i flagi Avanta i Grillo zachęcały do przyjścia. Z dwóch modeli ładowarek teleskopowych Avant, jedną w głosowaniu na Facebooku do Warszawy “zaprosili” sami klienci. A wśród maszyn na zielonym dywanie dumnie prezentowała się drużyna wykwalifikowanych i uśmiechniętych reprezentantów SERAFIN P.U.H. i obu marek, w każdej chwili gotowych służyć radą i pomóc znaleźć najkorzystniejsze dla konsumenta rozwiązanie.

Pytania, zdjęcia, gadżety i… kawa

Były odpowiedzi na liczne pytania, rozwiewanie wszelkich wątpliwości czy dokładne prezentowanie maszyn i ich możliwości. Do tego zdjęcia, szczególnie najmłodszych klientów, na samych maszynach. Na stoisku Serafin Maszyny, Avanta i Grillo nie zabrakło dobrej kawy czy gadżetów dla kolekcjonerów. A wzrok wszystkich przykuwały katalogi z trwającą jeszcze Wielką Promocją Niskich Cen ładowarek Avant!

Od czwartku do soboty nasi reprezentanci dowodzili w stolicy, że Zieleń to życie, a już w niedzielę można było ich spotkać – oczywiście wśród wszechstronnych ładowarek Avant – na Dniu Otwartych Drzwi Techmlek, firmy współpracującej z Serafin Maszyny.

Teraz Green Area Show!

Kolejna wystawa Zieleń to życie za rok! Tymczasem już wkrótce, bo w dniach 2-3 października, SERAFIN P.U.H wraz z marką Avant ponownie zawita do Warszawy, tym razem na Tor Służewiec. Na odwiedzających czekać będą interaktywne pokazy naszych maszyn – już teraz zapraszamy!

Back to top