Zielona wystawa z Avantem i Grillo

Zieleń to życie międzynarodowa wystawa poświęcona szeroko pojętej branży roślin. SERAFIN P.U.H. na 27. edycji tego wydarzenia (5-7 września) w EXPO XXI Warszawa reprezentować będą marki Avant, Grillo i R2. Wśród nich nie zabraknie nowości i naszych hitów sprzedażowych!

5 i 6 września (czwartek-piątek) w godzinach 9.00-18.00 i 7 września (sobota – dzień dedykowany głównie hobbystom) od 9.00 do 17.00 w warszawskim EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) pojawi się co najmniej 250 potwierdzonych już wystawców z 10 krajów, m.in. z Holandii, Niemiec, Francji, USA czy Kenii, wśród tysięcy odwiedzających. W tym prestiżowym gronie tradycyjnie nie mogło nie być maszyn i urządzeń od Serafin Maszyny! Znajdziecie nas na stoisku 3.37 w hali 3.

Maszyny wybraliście sami

Miłośnicy zieleni na poświęconej markom fińskiego producenta wielofunkcyjnych miniładowarek przegubowych Avant i włoskiego producenta sprzętu ogrodniczo-komunalnego Grillo powierzchni znajdą przede wszystkim dwa modele naszych uniwersalnych ładowarek: Avant 423 i Avant 635. Ta pierwsza maszyna została wybrana w głosowaniu na stronie na Facebooku Avant przez fanów, pokonując mniejszego Avanta 225.

Również w ankiecie – tym razem w wydarzeniu “Zielony wrzesień z Avantem i Grillo” na Facebooku – to Klienci SERAFIN P.U.H. wskazali, które z narzędzi ma koniecznie pojechać do stolicy. I tak na stoisko marek Avant, Grillo i R2 trafi brona wirnikowa MTZ 120. Oprócz niej odwiedzający będą mieli okazję przyjrzeć się takim wymiennym narzędziom do wszechstronnych ładowarek rodem z Finlandii, jak skrzynia narzędziowa, widły do palet, łyżka 4 w 1 z zębami, minikoparka, chwytak do donic i równiarka niwelacyjna. Będzie też szansa podpytać o debiutującą w Polsce nadchodzącej jesieni największą i najsilniejszą z dotychczasowych ładowarek Avant – model 860i.

Z kolei z asortymentu Grillo na stoisko Serafin Maszyny “przyjadą” ciągnik jednoosiowy Grillo G 110 w zestawie z glebogryzarką separacyjną Condor i kosiarką bijakową 85 cm, jak również karczownica samojezdna Climber 8.22 do koszenia wysokiej trawy oraz kosiarka samojezdna z zasobnikiem Grillo FD 450.

Wielka okazja, wielka promocja!

Dla kupujących będzie to także doskonała okazja do skorzystania na ostatniej prostej z Wielkiej Promocji Niskich Cen ładowarek Avant, w ramach której 7 modeli ładowarek można nabyć w specjalnej, obniżonej cenie!

Szkółkarstwo, handel ogrodniczy, projektanci, wykonawcy czy floryści – wiele dziedzin i jedyna taka międzynarodowa wystawa w centrum Polski! Zakładanie ogrodów, trawników i terenów zielonych, pielęgnacja zieleni, a do tego wsparcie branży komunalnej – w tym czyszczenie i koszenie – m.in. w tym wszystkim pomogą Ci nowoczesne, wszechstronne i niezawodne maszyny Avant i Grillo! 

Przekonaj się sam(a)! Do zobaczenia na stoisku 3.37 w hali 3 EXPO XXI Warszawa, w dniach 5-7 (czwartek-sobota) września. Poznaj ofertę SERAFIN P.U.H. i naszą #LudzkaStronaMaszyn!

Back to top