TSW 2017 – udane rozpoczęcie sezonu

Środek stycznia to dla każdego szanującego się ogrodnika, sadownika i szkółkarza doskonała okazja do przygotowania się na nadchodzący sezon. Prace w polu i ogrodzie jeszcze nie ruszyły – dobrze jest więc zastanowić się co czeka nas w tym roku. Własnie w tym celu udaliśmy się na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, a każdy kto szukał doskonałego sprzętu do swoich prac mógł czuć się w pełni usatysfakcjonowany zaprezentowanymi urządzeniami.

11-12 stycznia do Warszawy zjechało ponad 260 wystawców z całej Polski. Przez dwa dni wystawy ponad 14 tysięcy odwiedzających mogło zobaczyć najnowsze trendy w rolnictwie i wysłuchać 50 wykładów na przeróżne tematy. Na takiej imprezie po prostu nie mogło nas zabraknąć!

Stoisko Avant / Grillo

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy kosiarkę samojezdną z koszem FD 450 oraz ciągnik jednoosiowy G 110 z glebogryzarką separacyjną R2 Condor 70. Na sąsiednim stoisku – firmy Rolar – prezentowana była z kolei kosiarka z zasobnikiem Grillo FD 280 oraz traktor jednoosiowy Grillo G 110 z niezastąpioną glebogryzarką. Stoisko wzbogacone było o pokazy filmowe, na których nasze maszyny radziły sobie nawet z najtrudniejszymi pracami.

Na targach TSW pojawili się głównie klienci z branży sadowniczej, ale nie brakowało również ogrodników, będących najszerszą grupą odbiorców naszych maszyn. Przecież wiosna już niedługo, a gdy będzie można wreszcie wyjechać w pole, to dobrze pracować z najlepszymi. Nie ustawały zapytania o flagowe ciągniki G 110, które doskonale współpracują z glebogryzarką separacyjną przy zakładaniu ogrodów oraz o specjalistyczne urządzenia do utrzymywania terenów zielonych.

Targi to jednak przede wszystkim ludzie. Miło było zobaczyć starych klientów oraz nowych, którzy poszukują nowych rozwiązań pod kątem prowadzonych działalności. Rokrocznie przybywa zadowolonych z naszych produktów użytkowników. Dziękujemy Wam wszystkim za pochlebne słowa i życzymy wielu sukcesów w Waszych pracach.

 

A kto nie był niech żałuje. My zapraszamy za rok!

Back to top