Równiarka niwelacyjna HD – Złota Medalistka Targów GARDENIA 2019

Równiarka niwelacyjna HD to funkcjonalne i skuteczne narzędzie m.in. do szybkiego wyrównywania nierównego terenu, ściółki, placów czy podjazdów. Narzędzie to zostało dostrzeżone i docenione – równiarka marki Avant, dystrybuowana przez SERAFIN P.U.H. otrzymała Złoty Medal podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2019.

“Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to najlepsza rekomendacja, która mówi sama za siebie. Ekonomia, użyteczność oraz wydajność tej przystawki do miniładowarki Avant to największe atuty równiarki niwelacyjnej HD” – podkreśla Marcin Sieńko, dyrektor handlowy Avant Polska.

Wyrównywanie terenu, szybkie rozprowadzanie piasku i żwiru, przenoszenie worków z ziemią kwiatową i podobnych lekkich materiałów – to tylko niektóre zadania, przy których równiarka niwelacyjna HD sprawdzi się doskonale.

Najlepsza przystawka do wyrównywania terenu

“Wielofunkcyjna ładowarka przegubowa Avant dysponuje wieloma efektywnymi przystawkami, jednak jeśli chodzi o najlepszy wybór pod kątem wyrównywania terenu – równiarka niwelacyjna HD to zdecydowanie nie tylko ostatni krzyk branżowej mody, ale i najbardziej optymalna decyzja” – dodaje główny koordynator sprzedaży ładowarek Avant w Polsce. Warto dodać, że wyłącznym dystrybutorem wszechstronnych ładowarek producenta z Finlandii w naszym kraju jest firma Serafin Maszyny.

Wstępne wyrównywanie grządki czy równanie podwórka i podjazdu? Równiarka niwelacyjna HD poradzi sobie z tymi wyzwaniami w mgnieniu oka! Umożliwia ona bowiem znakomite przygotowanie terenu do użytkowania lub do przeprowadzania dalszych prac. Standardowe zastosowania “medalistki MTP” to równanie terenu pod trawniki, wyrównywanie placów i podjazdów wysypywanych piaskiem lub żwirem oraz szeroko pojęte równanie terenu. Z powodzeniem można korzystać z niej też choćby do czynności takich, jak podnoszenie rolek trawy czy podnoszenie narzędzi.

Nowsza i (jeszcze) lepsza!

Niwelator HD 160 cm w ofercie Serafin Maszyny to nowsza wersja równiarki niwelacyjnej Avant. Wartością dodaną w najnowszym modelu są m.in. ostra przednia krawędź tnąca (dzięki której wraz z tylną krawędzią możliwe jest rozbijanie i wcinanie się w glebę), opcja ręcznego obrotu do 5 różnych głębokości roboczych i uniesienia wertykulacji, krata do zbierania kamieni czy haki do transportu, np. łyżki standardowej.

Szczegółowych informacji o równiarce niwelacyjnej HD udziela polski oddział firmy Avant – namiary kontaktowe dostępne są TUTAJ.

DANE TECHNICZNE:
Szerokość robocza: 1600 mm
Szerokość całkowita: 1630 mm
Długość: 1050 mm
Wysokość: 465 mm
Głębokość robocza: do 100 mm
Waga: 172 kg

Back to top