Premiera AVANTA 225 w Poznaniu, czyli Cavaliada 2015

Tam gdzie miłośnicy jeździectwa – tam również my i nasze produkty. W dniach 11-13 grudnia nie zabrakło nas więc w Poznaniu, gdzie miało miejsce jedno z największych zdarzeń jeździeckich w Polsce – czyli zawody Cavaliada 2015

STOISKO AVANT
Liczebność i różnorodność konkurencji, szlachetny duch rywalizacji, niezwykłe piękno koni – atmosfera imprezy zainspirowała nas do niecodziennej kreacji naszego stoiska na towarzyszących zawodom targach. Rezultaty możecie obejrzeć na zdjęciach – nasza dynamiczna instalacja przedstawiająca ładowarkę z uniesionym chwytakiem z balotem słomy robiła na odwiedzających piorunujące wrażenie. Lecz nikt nie minął naszego stoiska obojętnie również z innej przyczyny.

NOWY AVANT 225
Na imprezie swój targowy debiut miała nasza absolutna nowość, czyli ładowarka AVANT 225 z możliwością instalacji LPG, co skutecznie powiększa grono przyjaznych środowisku AVANTÓW. Poznanianie jako pierwsi mogli na żywo ocenić możliwości tej zwinnej, przyjaznej środowisku maszyny stworzonej między innymi do pracy w stadninach koni. Na naszym stoisku prezentowaliśmy ponadto szereg wyspecjalizowanych narzędzi służących do przygotowania terenu oraz do wykonywania prac konserwacyjnych w stadninach.

WIELOFUNKCYJNOŚĆ
Pośród wystawianych przez nas urządzeń znalazły się między innymi widły do zbierania odchodów końskich czy równiarka do parkuru. Widły do zbierania odchodów końskich, będące rozbudowaniem łyżki standardowej, charakteryzuje prosta konstrukcja wykonana z elastycznego i wytrzymałego materiału. Natomiast równiarka AVANT to narzędzie w pełni sterowane ręcznie, nie posiadające hydrauliki. Dzięki temu równiarka to narzędzie atrakcyjne pod względem cenowym. Warto również zauważyć, że jej elementy eksploatacyjne są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu urządzenie jest bezawaryjne.

Jako reprezentacja przystawek stworzonych do konserwacji powierzchni, na naszym stoisku pojawiła się również szczotka prosta. W naszej ofercie klienci mogą znaleźć szeroki zakres szczotek obrotowych z możliwością rozbudowy narzędzia. Przystawkę można dodatkowo wyposażyć w szczotkę boczną, pojemnik hydrauliczny czy zraszacz.

 

DZIĘKUJEMY
Ostatnie targi w tym roku za nami. Mimo zimowej pory będziemy wspominać je wyjątkowo ciepło, dzięki wszystkim tym, którzy tak licznie odwiedzali nasze stoisko. Wszystkim, którzy podzielają naszą pasję do koni.

Back to top