Polagra Premiery, czyli dla każdego coś miłego

Czyli rzecz o Targach Polagra Premiery 2014 i naszej na nich obecności. Trochę się działo – AVANT 520 z zabójczą promocją, AVANT R28 jako nowość, kabina typu SOFT i nieustający ruch na naszym stoisku. Skromność nie pozwala przyznać, że miniładowarki nieustająco budzą niemałe zainteresowanie…

… tradycjonalistów

Dlaczego przez lata AVANT szczycił się umieszczaniem fotela z przodu, przed przegubem, przekonywał o tym, że jest to idealne rozwiązanie i nagle prezentuje ładowarkę zbudowaną wbrew dotychczasowym zasadom? A właściwie dlaczego nie? Drodzy Rolnicy, to ukłon w waszą stronę. Producent zdecydował się na taki krok opierając się na badaniu zapotrzebowania Klientów. Jak się okazuje, niektórzy preferują siedzenie na tylnej części maszyny. Jeśli tak, to proszę bardzo – tradycjonalistom proponujemy modele z serii R.

To połączenie klasycznego, cenionego przez wielu podejścia do samej konstrukcji maszyny, z nowoczesnymi rozwiązaniami jakie oferuje AVANT. Niech będzie trochę „po staremu”, ale z pazurem nowości.

…odważnych

Dla tych, którzy jednak docenili fińskie podejście do sprawy – mianowicie klasycznie avantowską konstrukcję z fotelem przed przegubem – proponujemy ładowarkę, która idealnie sprawdza się w rolnictwie – AVANT 520. To idealny wybór dla małych i średnich gospodarstw. Maszyna jest mała, ale jej możliwości mogą zadziwić. No i o to chodzi. Spełnia oczekiwania rolników – udźwig równy 800kg spokojnie pozwala podnieść i przetransportować każdą belę siana czy kiszonki. Do tego optymalna szerokość – 120cm – umożliwia swobodne poruszanie się po ciasnych korytarzach obór, chlewni czy stajni.

… uczniów

Młodzi adepci techniki rolniczej również nie przechodzili obok nas obojętnie. Miniładowarki są małe, ale nie tak małe, by można było je przeoczyć. Tym bardziej, że młodzieży obsługa takiej maszyny kojarzy się chyba bardziej z zabawą niż obowiązkiem. Słusznie, AVANT łączy przyjemne z pożytecznym.

Uczniowie, rządni wiedzy i mocno zainteresowani tematem, pytają o wydajność, efektywność, o parametry techniczne. „Porządne maszyny!, Silniki Kubota? O! Słyszałem już o nich, mają dobrą opinię” – to dało się słyszeć na naszym stoisku. Od razu widać, kto zna się na rzeczy.

…i najmłodszych

Nawet dla najmłodszych przygotowaliśmy małą niespodziankę. Krówki AVANTki – żeby osłodzić czas oczekiwania na zajętych rozmową rodziców 😉

Back to top