Pokazy maszyn roboczych SERAFIN P.U.H. na eROBOCZE SHOW 2019

Już 26 października (sobota) w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się 7. edycja targów maszyn i narzędzi roboczych eROBOCZE SHOW 2019. Przy ulicy Logistycznej w profesjonalnych pokazach i testach wezmą udział również maszyny robocze dystrybuowane przez SERAFIN P.U.H.

Miniładowarki teleskopowe Avant, wiertnice Digga z różnorodnymi wiertłami oraz koparka łańcuchowa Digga, osprzęt hydrauliczny Dynaset, a także dwa rodzaje chwytaków Hunklinger (do kostki brukowej i wielofunkcyjny) i kosiarki bijakowe 4mach – profesjonaliści z branż maszyn roboczych i budownictwa będą mieli w czym wybierać spośród oferty Serafin Maszyny.

Maszyny z całego świata

Australia (Digga), Finlandia (Avant, Dynaset), Niemcy (Hunklinger) i Włochy (4mach) – to kraje uznanych światowych producentów, których maszyny i urządzenia będą prezentować przedstawiciele firmy Serafin, tradycyjnie obecnej na tym popularnym wydarzeniu branżowym. Oprócz pokazania możliwości naszych maszyn w akcji, wykwalifikowani specjaliści doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania odwiedzających targi eROBOCZE SHOW.

Organizatorzy w programie przewidzieli m.in. dynamiczne pokazy maszyn, wystawę sprzętu roboczego, zawody Polskiej Ligi Operatorów, testy maszyn na poligonach, strefę serwisową, animacje dla dzieci, prelekcje branżowe i konkursy (w tym na maszynach dla publiczności) z nagrodami oraz porady prawnika dla przedsiębiorców i operatorów. A wszystko to w otoczeniu ponad 100 maszyn!

W imieniu SERAFIN P.U.H. serdecznie zapraszamy na eROBOCZE SHOW Grodzisk Mazowiecki 2019! Do zobaczenia już 26 października (sobota), w godzinach 9.00-17.00, przy ulicy Logistycznej. Wstęp wolny!

Back to top