Metr kwadratowy kostki brukowej w 30 sekund

Układanie kostki brukowej może być naprawdę szybkie i efektywne. Odpowiednio dobrana układarka z powodzeniem zastąpi siłę ludzkich rąk i, co godne uwagi, wykona swoją pracę równie precyzyjnie. Nie ma, więc wątpliwości, że jest to narzędzie absolutnie niezbędne w każdej profesjonalnej firmie brukarskiej.

Pozostaje zatem pytanie: jak wybrać odpowiednią maszynę spośród całej gamy produktów oferowanych na rynku? Każda decyzja niesie ze sobą pewne ryzyko. Dlatego też, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnej układarki, trzeba poważnie zastanowić się na czym najbardziej nam zależy. Jedno jest pewne – każdy przedsiębiorca ceni zaufanie i zadowolenie Klienta. To z kolei najprościej jest uzyskać wykonując zlecenie profesjonalnie, dokładnie i szybko.

I tu z pomocą przychodzą wysokiej klasy niemieckie chwytaki do kostki brukowej – Hunklinger. Tym, co zdecydowanie odróżnia je od innych produktów tego typu jest wysoka wydajność. Układarki pracują z zawrotną wręcz prędkością. Z ich pomocą możemy układać 1m2 na 30 sekund, co pozwala na położenie aż 1200 m2 na dobę! To doskonały wynik. Warto przy tym zauważyć, że szybko, w tym wypadku, nie oznacza mniej dokładnie. Układarki Hunklinger zmniejszają czas potrzebny do ułożenia bruku zachowując przy tym wysoką jakość wykonania.

Jak to możliwe? W pełni automatyczny system hydraulicznego sterowania pozwala na zaciskanie się szczęk bocznych (wyrównujących) oraz głównych (chwytających) w jednym ciągłym cyklu umożliwiając przy tym przerwanie pracy w dowolnym momencie. Jednocześnie chwytaki zostały wyposażone w mocne, automatyczne listwy dobijające, które dbają o jakość układania.

Wydaje się zatem, że Hunklinger to rozsądny wybór. Łączy w sobie wszystko, co najistotniejsze i co, bez wątpienia, niezbędne w każdej maszynie przeznaczonej do układania bruku. To po prostu profesjonalny brukarz!

 

Back to top