Maszyny i narzędzia do efektywnego wyburzania

Prowadzisz firmę zajmującą się wyburzaniem oraz rozbiórką i zastanawiasz się jak zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy? Magnes hydrauliczny HMAG, generator HMG – brzmi zachęcająco, ale nie wahasz się, czy na pewno to sprzęt stworzony dla Twojej firmy? Niniejszym artykułem postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości!

Dziś, oprócz inwestycji w tradycyjne kruszarki, piły czy maszyny roboczych wyposażone w szereg przystawek jak nożyce, młoty czy szczęki warto również zastanowić się nad urządzeniami rzadziej spotykanymi, choć znacznie ułatwiającymi pracę.

Skuteczna i szybka segregacja metalu z magnesem HMAG

Prace wyburzeniowe niejednokrotnie wymagają segregacji metalowych elementów konstrukcji. Czynność ta może być naprawdę skutecznie i szybko wykonana dzięki magnesowi hydraulicznemu HMAG marki Dynaset. Magnes skutecznie odseparuje metalowe elementy różnej wielkości. Magnes dynaset na połączeniu luźnymOdzyskiwanie prętów zbrojeniowych, sortowanie i recykling złomu z magnesem Dynaset jest dziecinnie łatwe. HMAG możemy zainstalować na maszynach wyburzeniowych, rozdrabniarkach, koparkach, chwytakach, ciężarówkach czy żurawiach – dzięki tej kompatybilności z wieloma urządzeniami magnes można wynajmować. Warto również wspomnieć o umiejętności szybkiego rozmagnesowywania urządzenia – czyli o stałej kontroli segregowanego materiału podczas upuszczania. Magnes HMAG to więc nie tylko oszczędność czasu, ale też gwarancja precyzyjnego efektu.

Dodatkowa energia z generatorem HMG

Jako osoba z doświadczeniem w zadaniach wyburzeniowych z pewnością wiesz, jak bardzo potrzebna może być w takim miejscu pracy dodatkowa energia. Oferowany przez nas generator hydrauliczny magnetyczny HMG to kompletne źródło mocy dla elektromagnesów, który może być bezpiecznie połączony z dowolnym systemem hydraulicznym. Urządzenie przetwarza moc hydrauliki maszyny roboczej w energię elektryczną zasilającą magnes.

HMG dodatkowo można wyposażyć w skrzynkę prądu zmiennego, dzięki czemu generator będzie mógł zasilać inne elektronarzędzia.Generator dostosowany jest do maszyn roboczych, takich jak: koparko-ładowarki, ciężarówki, żurawie, traktory, maszyny przeładunkowe i wyburzeniowe. Dzięki kompaktowym rozmiarom jest łatwy w transporcie, a dzięki gwarancji szybkiego rozmagnesowania – bezpieczny podczas użytkowania.

Coś na kurz i pył

Efektem ubocznym prac budowlanych często jest powstawanie pyłu i kurzu. Jak wiesz kurz i pył zagraża zdrowiu pracowników nie tylko w wyniku wdychania. Ogranicza również widoczność – co w dużym stopniu przyczynia się do zmniejszenia bezpieczeństwa na miejscu pracy. System HPW DUST został stworzony w celu efektywnego tłumienia pyłu wytworzonego podczas pracy na terenach rozbiórki. System może być montowany do koparek ze szczękami lub nożycami wyburzeniowymi, ładowarek, kruszarek, wiertnic czy chwytaków.

System do tłumienia pyłu wytwarza wodę pod wysokim ciśnieniem, która rozpylana na obszar roboczy wiąże się z cząsteczkami kurzu ograniczając tym samym pylenie. System posiada dwa ustawienia zużycia wody- co pozwala idealnie dostosować urządzenie do ilości pyłu w powietrzu. Tłumienie pyłu przy pomocy narzędzia wiąże się z niskimi kosztami- zużycie wody pozostaje niewielkie dzięki zastosowaniu dwóch dysz wodnych zamontowanych przy narzędziu wyburzeniowym. Dysze skierowane są bezpośrednio na obszar roboczy, co eliminuje problem zalania okolicy brudną wodą. Na standardową ofertę systemu HPW DUST składa się pompa HPW, hydrauliczny zawór priorytetowy, dysze tłumienia kurzu oraz pistolety myjące z wężami ciśnieniowymi o długości 10 metrów.

Zobacz te, i dziesiątki innych urządzeń dystrybuowanych przez Serafin Maszyny – jeszcze dziś skontaktuj się z nami i poznaj naszą szczegółową ofertę!

Back to top