Gardenia 2016 – AVANT 225 złotym medalistą

Nie jest tajemnicą, że wiosna to najlepszy czas, żeby rozejrzeć się za uniwersalnym sprzętem do pracy w ogrodzie. Wiemy o tym doskonale, właśnie dlatego największe targi ogrodnictwa i architektury krajobrazu GARDENIA 2016 były dla nas okazją do prezentacji zarówno naszych bestsellerów, jak i nowości w naszej ofercie.

Nie ma mocnych na AVANTA

Jak przekonać się o najwyższej jakości produktu? Oczywiście, tylko w praktyce. Dlatego na każdych targach gorąco zachęcamy, aby klient sam przetestował nasz sprzęt. Na tegorocznej GARDENII postawiliśmy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej… Dosłownie „wyżej”, bo ładowarkę AVANT 528 najpierw pod znacznym kątem przechyliliśmy, a potem, na oczach gości, usilnie próbowaliśmy przewrócić… Próby się nie powiodły – ładowarka, mimo znacznego przechylenia, pozostała niewzruszona. Sekretem stabilności ładowarek AVANT jest bowiem zastosowanie sztywnego przegubu oraz nisko położony środek ciężkości, który pozwala na bezpieczne korzystanie z urządzenia na powierzchniach pochylonych.

Ładowarka na wagę złota

To, że ładowarka AVANT to złota rączka w pracach ogrodniczych, wie każdy. Jednak o tym, że model AVANT 225, dostępny w naszej ofercie dopiero od dwóch miesięcy został uhonorowany Złotym Medalem targów GARDENIA, wiedzą nieliczni. Właśnie podczas imprezy targowej mieliśmy przyjemność odebrać tę prestiżową nagrodę z rąk przewodniczącego jury, rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Nasz złoty medalista nie osiada jednak na laurach! Model AVANT 225 walczy bowiem o kolejny medal w głosowaniu „Złoty medal – Wybór Konsumenta”!

Grillo w wiosennej odsłonie

Z asortymentu włoskiego producenta Grillo największym zainteresowaniem na targach cieszyły w tym roku się kosiarki hydrostatyczne oraz wielofunkcyjne ciągniki jednoosiowe. Entuzjazm odwiedzających budziła przede wszystkim wszechstronność tych urządzeń. Maszyny Grillo mogą być zagregowane z różnymi narzędziami – od prostych glebogryzarek, aż po kosiarki bijakowe i specjalistyczne glebogryzarki separacyjne. Dlatego z maszyn tej marki zadowoleni będą zarówno miłośnicy pracy na działce, jak i firmy profesjonalnie zajmujące się pielęgnacją zieleni.

Do zobaczenia za rok

Podobno wszystko co dobre, szybko się kończy. Z doświadczenia wiemy, że to prawda – GARDENIA 2016, niestety, dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i podzielili się z nami opiniami na temat dystrybuowanych przez nas urządzeń. Dziękujemy również wszystkim tym, którym mieliśmy przyjemność udzielić rady. Liczymy na to, że spotkamy się na GARDENII 2017 w jeszcze większym składzie!

Back to top