Blog

Latest Industry News

Dni Otwarte 24 – 25 maja 2019

Z początkiem kwietnia ruszyły przygotowania do najważniejszego wydarzenia w naszej firmie – Dni Otwartych 2019. W tym roku organizowaliśmy je po raz czwarty. 24 i 25 maja ponownie spotkaliśmy się z naszymi partnerami i klientami w hali magazynowo produkcyjnej w Skale pod Krakowem.

Harmonogram imprezy był bardzo ambitny – wszystko po to, aby nasi goście mogli zapoznać się z ofertą maszyn i osprzętu oraz skorzystać ze specjalnie przygotowanych na ten dzień promocji. Oficjalnego powitania gości dokonał, jak co roku, pan Andrzej Serafin. Następnie zaprosił wszystkich na poczęstunek połączony z pokazami maszyn ogrodowych i budowlanych, konkursami i innymi licznymi atrakcjami.

Maszyny w akcji

Deszczowa pogoda w pierwszym dniu była doskonała okazją do zaprezentowania możliwości koparek łańcuchowych oraz wiertnic Digga. Następnie poszła w ruch najnowsza ładowarka  Avant 860i, która swoją premierę miała w kwietniu na targach Bauma w Monachium. Połączenie wysokiej mocy i wydajnej hydrauliki sprawiło, że model 860i to największa i najmocniejsza kompaktowa ładowarka marki Avant. Odwiedzający  na żywo przekonali się jak zwinnie porusza się z prędkością do 30km/h oraz jak szybko wymienia przystawki. Goście mogli również podziwiać takie modele jak elektryczny E6, świetny do prac komunalnych 635, 528 czy 750 z kabiną typu DLX.

Drugi dzień Dni Otwartych to zupełnie inna pogoda – słoneczna i wręcz upalna, a to pozwoliło na pokaz sprzętu hydraulicznego marki Dynaset. Szybkie i sprawne czyszczenie chodników i ulic, nawet po największych nawałnicach, to właśnie zadanie dla myjek ulicznych i pomp szlamowych Dynaset. Później przyszła kolej na chwytaki marki Hunklinger. Ta niemiecka marka zdobywa coraz większe uznanie wśród naszych Klientów. Precyzja z jaką chwytak S100 na ładowarce Avant 423 układał krawężniki wzbudzała uznanie wśród wszystkich widzów. Zaprezentowaliśmy również chwytaki Hunklinger P12 Profi Twist na koparce Takeuchi oraz Hunklinger S400 z adaptacją szczęk do układania kostki brukowej.

Pokaz cięcia drewna przez kombajny Japa to również stały punkt naszych Dni Otwartych. Podczas prezentacji modelu Japa 365 Basic podkreślaliśmy nie tylko jego wydajność i precyzję, ale również bezpieczeństwo, które jest bardzo ważnym aspektem obsługi tego typu urządzeń. Odwiedzający mieli również okazję zapoznać się ze sprzętem marki Grillo- kosiarkami samojezdnymi FD 280 czy FD 450, karczownicami Climber 7.18, 8.22 i 10.27 oraz ciągnikiem  G110 z różnymi akcesoriami.

Rywalizacja

Duża atrakcją dla wszystkich uczestników naszych Dni Otwartych był sobotni konkurs sprawności operatorskiej zorganizowany przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Avant Tournament, bo tak oficjalnie nazywała się ta konkurencja, zgromadził liczną publiczność i wzbudził wielkie emocje. Z 15 uczestników, którzy wykazali się sporymi umiejętnościami, konkurs wygrał Pan Maciej Majewski. Wszyscy operatorzy otrzymali nagrody w postaci koszulek, plecaków czy mini wersji ładowarki Avant.

Prawdziwy piknik

 Dla naszych gości przygotowaliśmy grilla i słodki poczęstunek, aby w przerwie od pokazów i zwiedzania mogli porozmawiać i zacieśnić więzi z innymi przedsiębiorcami. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych uczestnikach imprezy, na których czekały rysunki, balony i oczywiście słodkie co nieco. Ogromną radość sprawiła dzieciom możliwość kierowania naszymi maszynami i zabawa w prawdziwego operatora, oczywiście pod czujnym okiem dorosłych.

Cieszymy się, że z roku na rok coraz więcej osób odwiedza nasze Dni Otwarte. Jest to niezmiennie doskonała okazja do nawiązania bliższej relacji z naszymi klientami oraz wsłuchania się w ich potrzeby i sugestie w swobodnej i rodzinnej atmosferze. Do zobaczenia za rok!

Back to top