Centralne Targi Budowlane z naszym udziałem

Wraz z nadejściem końca kwietnia udaliśmy się do Ptak Warsaw Expo, by wziąć udział w drugiej edycji Centralnych Targów Budowlanych. Od 21 do 23 kwietnia to własnie to miejsce stało się budowlanym centrum naszego kraju. Nic więc dziwnego, że nie mogło nas tam zabraknąć.

Na miejscu każdy zwiedzający mógł zapoznać się z kompleksową ofertą branży budowlanej. Na targach pojawili się importerzy, dystrybutorzy i usługodawcy z branży, których odwiedziły tysiące klientów. Takie warunki tylko pokazują, że nasze miejsce jest oczywiście wśród najlepszych!

Nasze stoisko to przede wszystkim uniwersalne miniładowarki Avant. Ich wielofunkcyjność sprawia, że na placu budowy odnajdują się tak samo dobrze, jak w trakcie obsługi terenów zielonych. 150 wymiennych narzędzi zaciekawiło zwiedzających, z których większość kierowała zapytanie odnośnie łyżki i chwytaka do kostki brukowej. Ten ostatni, marki Hunklinger wzbudzał zainteresowanie podczas pokazu.

Na miejscu zaprezentowaliśmy również produkty marki Digga i Dynaset – pompy hydrauliczne, agregaty, koparki łańcuchowe i wiertnice…To wszystko zaprezentowane będzie również podczas naszych dni otwartych, które zbliżają się wielkimi krokami.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii z ostatnich targów.

Back to top