Bauma 2016 – 7 dni niezapomnianej przygody z maszynami budowlanymi!

Siedem dni, 3300 wystawców, prawie pół miliona zwiedzających – tak w wielkim skrócie można opisać Międzynarodowe Targi Budowlane BAUMA, największą tego typu imprezę na świecie. Jak się pewnie domyślacie, nie mogło nas tam zabraknąć. Tym bardziej, że nasza oferta ostatnio wzbogaciła się o kilka innowacyjnych produktów, które po prostu musieliśmy pokazać pasjonatom branży budowlanej!

Monachijskie targi były na przykład doskonałą okazją do prezentacji najnowszej, zasilanej w pełni energią elektryczną miniładowarki AVANT e5. Maszyna ta rewolucjonizuje prace w przestrzeniach, w których istnieją ograniczenia związane z emisją spalin. Do modelu e5 można zamontować niemal wszystkie standardowe przystawki AVANT. Urządzenie to posiada również dodatkowe wyjście hydrauliczne z przodu maszyny.

Pośród wystawianych przez nas nowości nie mogło również zabraknąć niezawodnych podnośników koszowych Leguan. Szczególne zainteresowanie pośród targowych gości wzbudził najnowszy model podnośnika koszowego Leguan 165, który charakteryzuje się trzyczęściowym wysięgnikiem teleskopowym umożliwiającym prace na wysokości do 16,5 m.

To nie wszystkie premiery, które miały miejsce podczas monachijskich targów! Firma Serafin Maszyny może pochwalić się jeszcze jedną nowością w swojej ofercie – innowacyjnym rozwiązaniem mocowania i układu zębów w nowej generacji wiertłach australijskiego producenta DIGGA, przedsiębiorstwa, które od lat pozostaje niekwestionowanym liderem w produkcji wiertnic i koparek łańcuchowych. W ofercie DIGGA można znaleźć zarówno małe wiertnice wykorzystywane przy zakładaniu ogrodzeń czy montażu słupów, jak i większe, świetnie sprawdzające się przy odwiertach pod fundamenty ekranów dźwiękoszczelnych, montażu słupów trakcji tramwajowej czy kolejowej. DIGGA to również producent koparek łańcuchowych – sprzętu niezastąpionego podczas kopania rowów.Dla wszystkich zainteresowanych usprawnieniem szeroko pojętych prac brukarskich na element naszej prezentacji wybraliśmy także najnowszy chwytak do kostek brukowych firmy HUNKLINGER, producenta, który od 1998 roku nieprzerwanie rozwija technologię swoich produktów.

Sami nie wiemy, kto podczas targów bawił się lepiej – goście odwiedzający nasze stanowisko czy nasz zespół. Jedno jest pewne – Bauma 2016 na długo pozostanie w pamięci, naszej i naszych Klientów. Do zobaczenia na Bauma 2019!

Back to top