Avant, Grillo, Müthing oraz R2 – prawdziwe gwiazdy AGRO SHOW 2015!

Wychodzimy z założenia, że pasja to podstawa. Dlatego nasza obecność na targach AGRO SHOW to od jedenastu lat stały punkt w programie naszych wystaw.

Od ponad dekady spotykamy w Bednarach największych miłośników branży rolniczej, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, służymy im pomocą i radą oraz prezentujemy nowości w branży. Nie inaczej było i tym razem. Choć właściwie… zupełnie inaczej. Bo z roku na rok staramy się postawić sobie poprzeczkę coraz wyżej. I znów nam się udało – i w tym roku wywiązaliśmy się ze stawianych sobie celów!

Nasze starannie zaprojektowane stoisko było nie tylko miejscem dyskusji, nasi goście mieli również możliwość testowania prezentowanych przez nas sprzętów.

Jesteśmy dla Ciebie

Pokazaliśmy rekordowo szeroki asortyment maszyn i osprzętu firm Avant, Grillo, Müthing oraz R2. Zainteresowanie, jakie wzbudziły dystrybuowane przez nas maszyny każdego z czterech targowych dni, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!

Niewątpliwie dzięki AGRO SHOW grono naszych klientów powiększy się o kolejnych zadowolonych właścicieli najwyższej klasy maszyn rolniczych. Mamy więc nadzieję, że za rok spotkamy się w Bednarach w jeszcze większym gronie!

Do zobaczenia na AGRO SHOW 2016!!!

Back to top