Analizatory ziarna

Oferowane przez nas analizatory ziarna są absolutnie bezkonkurencyjne! Dzięki nim bez żadnych problemów sprawdzisz swoje ziarno podczas koszenia, w trakcie magazynowania czy przed oddaniem produktu do skupu.

Nasze analizatory ziarna są dedykowana dla zapewnienia rolnikom wiarygodnych metod pomiaru zawartości białka, wilgotności, oleju i skrobi w pełnych ziarnach pszenicy, jęczmienia, owsa, sorgo, rzepaku, kukurydzy i innych roślin. Analizatory firmy CropScan posiadają także wygodny sposób przesyłania danych zapisanych na komputerze. Solidne wykonanie układu optycznego oraz wytrzymała obudowa urządzenia pozwala na bezawaryjną pracę w gospodarstwie jak i na polu.

Idealnie nadaje się do zastosowania w młynach, mieszalniach pasz, skupach, elewatorach i magazynach. Porcjowe dozowanie ziarna zapewnia system klapkowy, który automatycznie pobiera i wypróżnia ziarno z komory optycznej.  Analizator współpracuje z oprogramowaniem CropNet, które umożliwia zbieranie informacji, tworzenie baz danych oraz wysłanie ich do chmury internetowej, co czyni je dostępnymi na telefonie, tablecie czy komputerze.

Zadzwoń bezpośrednio do specjalisty:
+48 539 997 744

Napisz bezpośrednio do specjalisty CropScan:
daniel.lipinski@serafin-maszyny.com

Back to top